Zgłoszenia do turnieju "Hasta La Vista Cup " 21-22.10.2017, Wrocław

# Imię Nazwisko Rok urodzenia
1. Neelamohan Abbaraju 1975
2. Piotr Adamski 1975
3. Robert Aleksandrowicz 1981
4. Dariusz Augustyńczyk 1984
5. Ryszard Bachus 1980
6. Tomasz Bartosz 1968
7. Piotr Berezowski 1965
8. Anna Białasiewicz 1970
9. Beata Białek 1985
10. Andrzej Bieniek 1959
11. Rafał Bogdański 1965
12. Piotr Bondaruk 1976
13. Leszek Borys 1966
14. Robert Brojek 1975
15. Przemysław Buda 1971
16. Katarzyna Bukowska 1970
17. Maciej Bysikiewicz 1960
18. Maciej Całka 1976
19. Grzegorz Chmielewski 1970
20. Łukasz Chojnacki 1975
21. Piotr Chrzęszczyk 1972
22. Dominika Cygan 1983
23. Dorota Danielak 1974
24. Adam Dobrowolski 1966
25. Jiri Dohnal 1963
26. Jan Dudycz 1964
27. Jakub Firlus 1979
28. Krzysztof Garbacz 1979
29. Paweł Gasz 1942
30. Adam Gębala 1979
31. Emilia Goldwasser 1990
32. Zbigniew Goldwasser 1966
33. Adam Górniak 1969
34. Jarosław Górski 1973
35. Krzysztof Grabek 1973
36. Zbigniew Grzęda 1956
37. Dorota Grzejdak 1967
38. Grzegorz Grzejszczak 1972
39. Adam Grzesiak 1973
40. Jerzy Grzybowski 1936
41. Marcin Grzywacz 1978
42. Arkadiusz Harbacewicz 1968
43. Damian Janiaczyk 1986
44. Małgorzata Janiaczyk 1985
45. Barbara Jaskólska 1971
46. Oskar Jass 1974
47. Krzysztof Jóźwik 1965
48. Jan Kaczmarczyk 1970
49. Przemysław Kaczmarek 1980
50. Andrzej Kaftański 1955
51. Mirosław Kierpiec 1962
52. Jacek Kiełczewski 1957
53. Alicja Kloch 1968
54. Olga Koniuch 1983
55. Danuta Korbel 1973
56. Beata Korkuś 1989
57. Andrzej Kowalski 1945
58. Dawid Krawiec 1977
59. Beata Krutz-Szczecina 1964
60. Piotr Krzempek 1976
61. Ewa Kujawa 1976
62. Andrzej Kulawik 1972
63. Piotr Kwieciński 1970
64. Sebastian Lasecki 1978
65. Piotr Lassociński 1983
66. Krzysztof Latawski 1956
67. Jacek Lewandowski 1974
68. Medard Marcinkowski 1975
69. Marcin Masłowski 1981
70. Katarzyna Matys 1970
71. Bartłomiej Mazur 1979
72. Mariusz Michniewicz 1964
73. Mirosław Mordasiewicz 1958
74. Anna Mynarska 1972
75. Radosław Nakonieczny 1981
76. Janusz Nawrocki 1961
77. Yurii Nykonenko 1965
78. Magdalena Okupniak 1989
79. Sławomir Olchawa 1983
80. Dariusz Opatrzyk 1980
81. Ladislav Oros 1971
82. Jacek Osadnik 1958
83. Iwona Ostrowska 1966
84. Adam Paluchniak 1970
85. Martin Panos 1974
86. Arkadiusz Parma 1977
87. Paweł Pasik 1978
88. Sławomir Piechnik 1961
89. Przemysław Pohl 1978
90. Kamil Popławski 1974
91. Grzegorz Pradela 1965
92. Joanna Pucińska 1985
93. Adwin Putteeraj 1982
94. Agnieszka Puzio 1982
95. Grzegorz Radecki 1972
96. Paweł Radzki 1984
97. Benno Raj 1966
98. Maria Raś 1990
99. Grzegorz Roder 1970
100. Marcin Rykała 1977
101. Tomasz Spyra 1968
102. Małgorzata Średnicka 1977
103. Klaus Stiens 1971
104. Andrzej Struensee 1953
105. Michał Suski 1977
106. Henryk Swoboda 1957
107. Patrycja Szafarczyk 1981
108. Piotr Szafrański 1959
109. Andrzej Szawłowski 1955
110. Elżbieta Szałankiewicz 1985
111. Jerzy Szałapski 1970
112. Paweł Szewczuk 1983
113. Sylwia Szewczuk 1983
114. Marek Tracz 1964
115. Norbert Wasiewicz 1986
116. Józef Wiatr 1960
117. Michał Wieczorek 1983
118. Leszek Wild 1977
119. Waldemar Wolański 1961
120. Waldemar Woźniak 1965
121. Mariusz Wołejszo 1961
122. Bożena Wołkowycka 1971
123. Jacek Wróbel 1970
124. Tomasz Wroński 1963
125. Jerzy Wrzodak 1935
126. Marcin Wybierek 1982
127. Dariusz Zgorzałek 1959
128. Mirosław Ziarniak 1974
129. Urszula Zielińska 1982
130. Aleksandra Żołnierzów 1987
131. Maciej Żołnierzów 1974
132. Alicja Żuraw 1986
133. Piotr Łaszkiewicz 1973
134. Marek Łoboda 1973
135. Radosław Łucki 1975
136. Piotr Łuszkiewicz 1964