Zgłoszenia do turnieju "WWL Badminton Yonex Cup 2017" 18-19.11.2017, Zielonka

# Imię Nazwisko Rok urodzenia
1. Andrzej Antosiewicz 1947
2. Mikalai Azarka 1958
3. Wladimir Babaew 1967
4. Anna Białasiewicz 1970
5. Robert Bieganowski 1968
6. Andrzej Bittner 1956
7. Rafał Bogdański 1965
8. Agnieszka Brojek 1967
9. Maria Brzeźnicka 1959
10. Bolesław Cichocki 1955
11. Krystyna Cielecka 1953
12. Jacek Czermużyński 1968
13. Dorota Danielak 1974
14. Alicja Drężek 1974
15. Bartosz Drozdowicz 1974
16. Jakub Firlus 1979
17. Marek Gałczyński 1969
18. Adam Gębala 1979
19. Krzysztof Gontarski 1971
20. Krzysztof Grabek 1973
21. Adam Grala 1973
22. Anna Grinkevich 1977
23. Andrzej Grzechnik 1967
24. Dorota Grzejdak 1967
25. Przemysław Grzeszkowiak 1945
26. Jerzy Grzybowski 1936
27. Marcin Grzywacz 1978
28. Czesław Gwiazda 1942
29. Piotr Horodecki 1954
30. Monika Janduła 1986
31. Andrzej Janecki 1947
32. Kazimir Janius 1966
33. Oskar Jass 1974
34. Jolanta Karska 1971
35. Konstantin Khaustov 1972
36. Magdalena Kojder 1979
37. Andrej Kolesnik 1960
38. Olga Koniuch 1983
39. Marek Kopyt 1970
40. Agata Kornacka 1983
41. Andrzej Kowalski 1945
42. Zdzisław Kozłowski 1954
43. Grzegorz Kulesza 1985
44. Piotr Kwieciński 1970
45. Jerzy Lański 1951
46. Wojciech Lasek 1970
47. Krzysztof Latawski 1956
48. Jacek Lewandowski 1974
49. Friedrich Liepe 1964
50. Marcin Lipowski 1975
51. Tomasz Lipski 1980
52. Fabian Maleszewski 1981
53. Grzegorz Maleszewski 1948
54. Katarzyna Małyszko 1967
55. Marek Miałkowski 1976
56. Mariusz Michniewicz 1964
57. Marek Miłoszewski 1970
58. Ewa Morawiec 1986
59. Mirosław Mordasiewicz 1958
60. Ewa Młynarska 1967
61. Aliaksandr Nichyporchyk 1974
62. Magdalena Nogal 1991
63. Przemysław Ogrodziński 1982
64. Karolina Olejarz 1982
65. Józef Orzoł 1970
66. Jacek Osadnik 1958
67. Iwona Ostrowska 1966
68. Mariusz Pakulski 1975
69. Alekh Panin 1965
70. Paweł Pasik 1978
71. Izabela Pazyna 1981
72. Jacek Pękacki 1951
73. Karol Pik 1967
74. Kamil Popławski 1974
75. Grzegorz Pradela 1965
76. Zbigniew Przyjemski 1965
77. Jerzy Ptaszyński 1952
78. Grzegorz Radecki 1972
79. Benno Raj 1966
80. Klaudia Rogalska 1988
81. Marek Rosa 1958
82. Janusz Rudziński 1955
83. Jerzy Rybicki 1951
84. Ihar Savustsyan 1969
85. Ihar Shendzer 1971
86. Pawel Shorin 1972
87. Olga Shorina 1972
88. Dzmitry Siarko 1981
89. Robert Śmierzchalski 1974
90. Krzysztof Śmiłowski 1966
91. Piotr Sobotka 1964
92. Małgorzata Średnicka 1977
93. Jerzy Stachowski 1943
94. Irina Stepanova 1979
95. Joanna Stobiecka 1989
96. Tomasz Stopa 1967
97. Andrzej Struensee 1953
98. Henryk Swoboda 1957
99. Jerzy Szałapski 1970
100. Łukasz Szmel 1981
101. Dariusz Szymkiewicz 1969
102. Jan Toczek Jan 1936
103. Leopold Tukendorf 1940
104. Alexey Ursov 1963
105. Umesh Wadhwa 1968
106. Radosław Walas 1976
107. Krzysztof Walenda 1973
108. Stanisław Wikło 1961
109. Henryk Wirzinkiewicz 1963
110. Waldemar Wolański 1961
111. Bożena Wołkowycka 1971
112. Tomasz Wroński 1963
113. Jerzy Wrzodak 1935
114. Marcin Wybierek 1982
115. Ewa Zając 1967
116. Erast Zakirau 1964
117. Małgorzata Zalewska 1968
118. Kazimierz Zalewski 1962
119. Dariusz Zgorzałek 1959
120. Urszula Zielińska 1982
121. Jan Żórawiński 1956