Zgłoszenia do turnieju "20. Ogólnopolski Turniej Badmintona BABOLAT CUP 2018" 17-18.02.2018, Szczecin

# Imię Nazwisko Rok urodzenia
1. Waldemar Adamski 1961
2. Robert Aleksandrowicz 1981
3. Robert Bany 1970
4. Marcin Bartkowiak 1974
5. Tomasz Bartosz 1968
6. Zbigniew Bartosz 1960
7. Beata Białek 1985
8. Andrzej Bittner 1956
9. Piotr Borowiec 1965
10. Leszek Borys 1966
11. Jacek Budynek 1972
12. Agnieszka Bylicka 1974
13. Maciej Bysikiewicz 1960
14. Zbigniew Błoński 1962
15. Krzysztof Czajka 1970
16. Dorota Danielak 1974
17. Zbigniew Dorna 1963
18. Piotr Drabik 1976
19. Bartłomiej Drewicz 1975
20. Adam Dziemidowicz 1967
21. Katarzyna Flaga 1982
22. Elżbieta Fularczyk 1966
23. Paweł Gasz 1942
24. Adam Górniak 1969
25. Krzysztof Grabek 1973
26. Ryszard Gracjasz 1951
27. Urszula Grządzielska-Zblewska 1977
28. Andrzej Grzechnik 1967
29. Adam Grzesiak 1973
30. Jerzy Grzybowski 1936
31. Joanna Gusta 1980
32. Sławomir Hetmański 1977
33. Damian Janiaczyk 1986
34. Magdalena Jaworek 1987
35. Marek Józwik 1970
36. Danuta Klofik 1956
37. Adam Konkol 1974
38. Andrzej Kowalski 1945
39. Robert Kowalski 1979
40. Sławomir Kowalski 1971
41. Dawid Krawiec 1977
42. Monika Krzykwa 1979
43. Daniel Książek 1984
44. Anna Kubiak 1978
45. Robert Kurczak 1970
46. Piotr Kwieciński 1970
47. Sebastian Lasecki 1978
48. Piotr Lassociński 1983
49. Krzysztof Latawski 1956
50. Jacek Lewandowski 1974
51. Friedrich Liepe 1964
52. Piotr Lipiński 1963
53. Sławomir Lis 1974
54. Marian Matusewicz 1951
55. Stanisław Matuszczyk 1958
56. Andrzej Mieżyński 1951
57. Bogdan Mieżyński 1960
58. Ewa Morawiec 1986
59. Jacek Niegrebecki 1981
60. Paweł Niewoliński 1983
61. Dariusz Nosowski 1966
62. Krzysztof Olech 1975
63. Robert Orzechowski 1974
64. Jacek Osadnik 1958
65. Iwona Ostrowska 1966
66. Ryszard Pawluk 1954
67. Grzegorz Pilarski 1971
68. Kamil Popławski 1974
69. Andrzej Przytulski 1969
70. Marcin Puciato 1980
71. Artur Pupin 1975
72. Adwin Putteeraj 1982
73. Sławomir Pyta 1976
74. Grzegorz Radecki 1972
75. Radosław Rathnau 1984
76. Peter Robb 1959
77. Wojciech Rosada 1953
78. Iwona Ryśnik 1963
79. Anna Sadowska 1958
80. Piotr Sankowski 1983
81. Edyta Selke 1975
82. Wojciech Selke 1972
83. Karolina Sieciechowicz 1987
84. Marcin Ślązak 1978
85. Robert Śmierzchalski 1974
86. Małgorzata Średnicka 1977
87. Dominik Statnik 1974
88. Radosław Strejko 1978
89. Andrzej Struensee 1953
90. Michał Suski 1977
91. Mirosław Szadkowski 1965
92. Jerzy Szałapski 1970
93. Katarzyna Szczykutowicz 1977
94. Kajetan Tarnowski 1960
95. Krzysztof Tas 1972
96. Leszek Wild 1977
97. Henryk Wirzinkiewicz 1963
98. Dorota Witkowska 1971
99. Marta Wojciechowska 1985
100. Tomasz Wroński 1963
101. Robert Wyszyński 1973
102. Grzegorz Włodarczyk 1976
103. Lech Zacharzewski 1949
104. Dariusz Zgorzałek 1959
105. Bogdan Zianowicz 1973
106. Zbigniew Zięba 1965
107. Artur Ziółkowski 1971
108. Aleksandra Żołnierzów 1987
109. Jacek Żuromski 1959
110. Malwina Łazowska 1987