Zgłoszenia do turnieju "Bayjonn Cup 2019" 26-27.01.2019, Sopot

# Imię Nazwisko Rok urodzenia
1. Mirosław Adamczyk 1962
2. Andrzej Antosiewicz 1947
3. Wladimir Babaew 1967
4. Kamila Banaszkiewicz 1985
5. Tomasz Bartosz 1968
6. Zbigniew Bartosz 1960
7. Anna Białasiewicz 1970
8. Robert Bieganowski 1968
9. Andrzej Bittner 1956
10. Rafał Bogdański 1965
11. Krzysztof Bogucki 1972
12. Piotr Bondaruk 1976
13. Piotr Borowiec 1965
14. Leszek Borys 1966
15. Ewelina Bracha 1973
16. Agnieszka Butkus 1975
17. Mirosław Chabowski 1978
18. Tomasz Charkiewicz 1964
19. Krzysztof Chmielewski 1954
20. Jolanta Chodkowska 1992
21. Bolesław Cichocki 1955
22. Krystyna Cielecka 1953
23. Michał Ciołek 1970
24. Julian Damaszk 1966
25. Dorota Danielak 1974
26. Marcin Danowski 1974
27. Mateusz Dobroński 1987
28. Zbigniew Dorna 1963
29. Alicja Drężek 1974
30. Swietłana Drude 1978
31. Wiktor Drude 1978
32. Gustaw Dudka 1974
33. Ekaterina Dvalishwili 1978
34. Jakub Dziczek 1976
35. Joanna Fidos 1989
36. Jakub Firlus 1979
37. Łukasz Fischer 1975
38. Elżbieta Fularczyk 1966
39. Andrzej Gasz 1982
40. Paweł Gasz 1942
41. Marek Gałczyński 1969
42. Marta Gałkowska 1993
43. Adam Gębala 1979
44. Ewa Golańska 1960
45. Krzysztof Gontarski 1971
46. Krzysztof Grabek 1973
47. Andrzej Gronkiewicz 1966
48. Andrzej Grzechnik 1967
49. Zbigniew Grzęda 1956
50. Dorota Grzejdak 1967
51. Adam Grzesiak 1973
52. Przemysław Grzeszkowiak 1945
53. Marcin Grzywacz 1978
54. Czesław Gwiazda 1942
55. Cezary Hryciuk 1959
56. Georgy Iakovenko 1966
57. Damian Janiaczyk 1986
58. Kazimir Janius 1966
59. Oskar Jass 1974
60. Magdalena Jaworek 1987
61. Agata John 1993
62. Andrzej Kaftański 1955
63. Marek Kallas 1968
64. Rafał Kasprów 1981
65. Konstantin Khaustov 1972
66. Magdalena Koba 1971
67. Anna Kocimska 1978
68. Magdalena Kojder 1979
69. Igor Kolesnik 1963
70. Łukasz Komar 1988
71. Olga Koniuch 1983
72. Roman Kopariew 1978
73. Beata Korkuś 1989
74. Agata Kornacka 1983
75. Adam Kosz 1979
76. Monika Kowalczyk 1986
77. Robert Kowalski 1979
78. Sławomir Kowalski 1971
79. Magdalena Koziar 1978
80. Justyna Kozłowska-Jones 1972
81. Dariusz Kraszewski 1962
82. Dawid Krawiec 1977
83. Beata Krutz-Szczecina 1964
84. Katarzyna Krysiak 1983
85. Anna Kubiak 1978
86. Grzegorz Kulesza 1985
87. Jarosław Kurkowski 1975
88. Piotr Kwieciński 1970
89. Sebastian Lasecki 1978
90. Piotr Lassociński 1983
91. Alexey Lazarev 1977
92. Jacek Lewandowski 1974
93. Rafał Lewczyk 1976
94. Friedrich Liepe 1964
95. Piotr Lipiński 1963
96. Artur Lugowow 1968
97. Natasza Lugowowa 1971
98. Marek Maciejewski 1969
99. Krzysztof Macielak 1974
100. Fabian Maleszewski 1981
101. Medard Marcinkowski 1975
102. Marian Matusewicz 1951
103. Mariusz Michniewicz 1964
104. Dariusz Mindykowski 1968
105. Marek Miłoszewski 1970
106. Ewa Morawiec 1986
107. Mirosław Mordasiewicz 1958
108. Jerzy Murach 1962
109. Krzysztof Myalski 1961
110. Ewa Młynarska 1967
111. Mariusz Naus 1972
112. Janusz Nawrocki 1961
113. Michał Niczyporuk 1970
114. Olaf Nocuń 1977
115. Jarosław Ociepa 1962
116. Przemysław Ogrodziński 1982
117. Tomasz Ogulewicz 1977
118. Karolina Olejarz 1982
119. Józef Orzoł 1970
120. Grzegorz Pączko 1975
121. Mariusz Pakulski 1975
122. Wojciech Palikij 1987
123. Arkadiusz Parma 1977
124. Paweł Pasik 1978
125. Andrzej Pastuszak 1960
126. Ryszard Pawluk 1954
127. Ludmila Perepechenaia 1960
128. Karol Pik 1967
129. Krystyna Polakowska 1981
130. Kamil Popławski 1974
131. Jacek Potorski 1988
132. Magda Przybyszewska 1992
133. Andrzej Przytulski 1969
134. Jerzy Ptaszyński 1952
135. Marcin Puciato 1980
136. Grzegorz Radecki 1972
137. Dorota Rajczyk-Gałkowska 1977
138. Małgorzata Rama 1991
139. Rafał Roman 1977
140. Wojciech Romańczuk 1966
141. Arkadiusz Rozmus 1974
142. Rafał Rykowski 1983
143. Anna Sabanowa 1953
144. Anna Sadowska 1958
145. Marek Sadowski 1958
146. Pawel Shorin 1972
147. Karolina Sieciechowicz 1987
148. Ariel Sielaff 1984
149. Iwona Sobotka 1963
150. Piotr Sobotka 1964
151. Grzegorz Sochacki 1968
152. Jacek Sokołowski 1972
153. Zbigniew Sowiński 1953
154. Jerzy Stachowski 1943
155. Dominik Statnik 1974
156. Irina Stepanova 1979
157. Tomasz Stopa 1967
158. Radosław Strejko 1978
159. Andrzej Struensee 1953
160. Mikhail Sychev 1974
161. Jacek Szafrański 1952
162. Jerzy Szałapski 1970
163. Swietłana Szczeptiewa 1965
164. Marek Szcześniewski 1958
165. Katarzyna Szczykutowicz 1977
166. Łukasz Szmel 1981
167. Maciej Tarnowski 1988
168. Maciek Tarnowski 1988
169. Ksenia Tatarinowa 1976
170. Michał Terlikowski 1979
171. Rafał Tomaszkiewicz 1981
172. Mariusz Troszak 1976
173. Agnieszka Trzcińska 1980
174. Alexey Ursov 1963
175. Radosław Walas 1976
176. Krzysztof Walenda 1973
177. Wiacheslav Wereshchagin 1967
178. Leszek Wild 1977
179. Marta Wojciechowska 1985
180. Marcin Woźniak 1986
181. Marcin Wybierek 1982
182. Robert Wyszyński 1973
183. Lech Zacharzewski 1949
184. Adam Załęski 1985
185. dina zhogalskaia 1977
186. Dina Zhogalskaja 1977
187. Bogdan Zianowicz 1973
188. Urszula Zielińska 1982
189. Aleksandra Żołnierzów 1987
190. Maciej Żołnierzów 1974
191. Tomasz Żukowski 1975
192. Jacek Żuromski 1959
193. Michał Łasiński 1984