Zgłoszenia do turnieju "21. Ogólnopolski Turniej Badmintona BABOLAT CUP 2019" 16-17.02.2019, Szczecin

# Imię Nazwisko Rok urodzenia
1. Mirosław Adamczyk 1962
2. Walter Aepler 1953
3. Boulos Alnajjar 1950
4. Stephan Bandermann 1968
5. Tomasz Bartosz 1968
6. Zbigniew Bartosz 1960
7. Franziska Bethge 1993
8. Paweł Biały 1962
9. Joanna Cegielska 1972
10. Tomasz Charkiewicz 1964
11. Jolanta Chodkowska 1992
12. Piotr Chrzęszczyk 1972
13. Adam Cimosz 1973
14. Dominika Cygan 1983
15. Marek Cytlau 1968
16. Sylwia Czubaszek 1988
17. Dorota Danielak 1974
18. Zbigniew Dorna 1963
19. Bartłomiej Drewicz 1975
20. Gustaw Dudka 1974
21. Piotr Dymowski 1973
22. Danuta Foryta 1968
23. Lars Gaedke 1968
24. Andrzej Gireń 1972
25. Krzysztof Grabek 1973
26. Ryszard Gracjasz 1951
27. Urszula Grządzielska-Zblewska 1977
28. Dorota Grzejdak 1967
29. Adam Grzesiak 1973
30. Justyna Grzybek 1974
31. Marcin Grzywacz 1978
32. Burkhard Gutzmer 1956
33. Mariola Hawel 1988
34. Sławomir Hetmański 1977
35. Stefen Hoppe 1967
36. Krzysztof Jakubowski 1952
37. Jakub Janaszek 1983
38. Przemysław Janaszek 1980
39. Dawid Janus 1974
40. Barbara Jaskólska 1971
41. Magdalena Jaworek 1987
42. Renata Jędrzejewska 1966
43. Marek Józwik 1970
44. Zbigniew Kaczyński 1952
45. Kevin Karl 1986
46. Anna Kocimska 1978
47. Adam Konkol 1974
48. Kamila Kowalska 1981
49. Robert Kowalski 1979
50. Sławomir Kowalski 1971
51. Magdalena Koziar 1978
52. Jakub Krakowski 1974
53. Dawid Krawiec 1977
54. Lars Kuhn 1972
55. Piotr Kwieciński 1970
56. Piotr Lassociński 1983
57. Daniel Lesner 1978
58. Piotr Leśniewicz 1968
59. Jacek Lewandowski 1974
60. Friedrich Liepe 1964
61. Piotr Lipiński 1963
62. Frank Manthey 1963
63. Wdowczyk Marlena 1978
64. Marcin Masłowski 1981
65. Robert Matecki 1966
66. Marian Matusewicz 1951
67. Andrzej Mieżyński 1951
68. Sylwester Momot 1958
69. Ewa Morawiec 1986
70. Mirosław Muchalski 1959
71. Dagmar Neuman 1962
72. Aleksandra Niedźwiedź 1986
73. Jacek Niegrebecki 1981
74. Paweł Niewoliński 1983
75. Łukasz Nowakowski 1980
76. Magdalena Okupniak 1989
77. Marco Orlik 1971
78. Jacek Osadnik 1958
79. Iwona Ostrowska 1966
80. Szymon Palczewski 1984
81. Frank Panecke 1972
82. Mateusz Partyka 1980
83. Ryszard Pawluk 1954
84. Leszek Piórkowski 1976
85. Robert Piróg 1987
86. Kamil Popławski 1974
87. Jacek Potorski 1988
88. Andrzej Przytulski 1969
89. Jerzy Ptaszyński 1952
90. Marcin Puciato 1980
91. Artur Pupin 1975
92. Grzegorz Radecki 1972
93. Benno Raj 1966
94. Radosław Rathnau 1984
95. Peter Robb 1959
96. Rafał Roman 1977
97. Wojciech Rosada 1953
98. Susi Rotger 1983
99. Uwe Rother 1962
100. Anne Schlatter 1987
101. Nora Schmidt 1988
102. Edyta Selke 1975
103. Wojciech Selke 1972
104. Tomasz Sell 1971
105. Karolina Sieciechowicz 1987
106. Tomasz Śmiglicki 1977
107. Grzegorz Sochacki 1968
108. Małgorzata Średnicka 1977
109. Marek Stećko 1968
110. Klaus Stiens 1971
111. Radosław Strejko 1978
112. Andrzej Struensee 1953
113. Michał Suski 1977
114. Beata Szczecina 1964
115. Katarzyna Szczykutowicz 1977
116. Joanna Szleszyńska-Łogosz 1978
117. Maciej Tarnowski 1988
118. Gunther Tauwald 1951
119. Buu-Tai Truong 1976
120. Marta Urbanik 1987
121. Marlena Wdowczyk 1978
122. Mateusz Wilczek 1982
123. Leszek Wild 1977
124. Marta Wojciechowska 1985
125. Wojciech Wojdyła 1977
126. Patrick Wysocki 1985
127. Robert Wyszyński 1973
128. Lech Zacharzewski 1949
129. Łukasz Zahajkiewicz 1981
130. Adam Zaleski 1981
131. Thorsten Zell 1975
132. Bogdan Zianowicz 1973
133. Marek Ziółkowski 1954
134. Aleksandra Żołnierzów 1987
135. Maciej Żołnierzów 1974
136. Ireneusz Żurek 1962
137. Jacek Żuromski 1959
138. Michał Łasiński 1984
139. Adam Łobaczewski 1977