Zgłoszenia do turnieju "IV Ogólnopolski Turniej Badmintona 'ZDĄŻYĆ PRZED LOTKĄ'" 16-17.03.2019, Sianów

# Imię Nazwisko Rok urodzenia
1. Andrzej Antosiewicz 1947
2. Wladimir Babaew 1967
3. Arkadiusz Bartczak 1969
4. Tomasz Bartosz 1968
5. Zbigniew Bartosz 1960
6. Michael Biedermann 1984
7. Rafał Bogdański 1965
8. Piotr Bondaruk 1976
9. Piotr Borowiec 1965
10. Maciej Bysikiewicz 1960
11. Mirosław Chabowski 1978
12. Tomasz Charkiewicz 1964
13. Krzysztof Chmielewski 1954
14. Krystyna Cielecka 1953
15. Dominika Cygan 1983
16. Andrzej Dadas 1969
17. Gustaw Dudka 1974
18. Ekaterina Dvalishwili 1978
19. Elżbieta Fularczyk 1966
20. Marta Gałkowska 1993
21. Ewa Golańska 1960
22. Urszula Grządzielska-Zblewska 1977
23. Andrzej Grzechnik 1967
24. Zbigniew Grzęda 1956
25. Dorota Grzejdak 1967
26. Adam Grzesiak 1973
27. Justyna Grzybek 1974
28. Marcin Grzywacz 1978
29. Anetta Guse 1971
30. Dawid Janus 1974
31. Radosław Jarecki 1977
32. Łukasz Jończyk 1987
33. Andrzej Kaftański 1955
34. Rafał Kasprów 1981
35. Anna Kocimska 1978
36. Andrey Kolesnik 1960
37. Łukasz Komar 1988
38. Michał Komiencz 1977
39. Michał Kopania 1973
40. Roman Koper 1952
41. Wojciech Kowalczyk 1972
42. Kamila Kowalska 1981
43. Robert Kowalski 1979
44. Magdalena Koziar 1978
45. Justyna Kozłowska-Jones 1972
46. Dawid Krawiec 1977
47. Elizaweta Kuzmina 1975
48. Wojciech Lasek 1970
49. Daniel Lesner 1978
50. Jacek Lewandowski 1974
51. Artur Lugowow 1968
52. Natasza Lugowowa 1971
53. Marian Matusewicz 1951
54. Mariusz Michniewicz 1964
55. Sylwester Momot 1958
56. Mirosław Mordasiewicz 1958
57. Mirosław Muchalski 1959
58. Jerzy Murach 1962
59. Janusz Nawrocki 1961
60. Andrzej Niebrzydowski 1967
61. Olaf Nocuń 1977
62. Józef Orzoł 1970
63. Ryszard Pawluk 1954
64. Ludmila Perepechenaia 1960
65. Paweł Pieluszyński 1970
66. Grzegorz Pilarski 1971
67. Krystyna Polakowska 1981
68. Andrzej Przytulski 1969
69. Marcin Puciato 1980
70. Grzegorz Radecki 1972
71. Dorota Rajczyk-Gałkowska 1977
72. Małgorzata Rama 1991
73. Wojciech Romańczuk 1966
74. Anna Sadowska 1958
75. Pawel Shorin 1972
76. Karolina Sieciechowicz 1987
77. Radosław Strejko 1978
78. Andrzej Struensee 1953
79. Michał Suski 1977
80. Beata Szczecina 1964
81. Katarzyna Szczykutowicz 1977
82. Joanna Szleszyńska-Łogosz 1978
83. Maciej Tarnowski 1988
84. Ksenia Tatarinowa 1976
85. Anetta Tokarczyk 1974
86. Alexey Ursov 1963
87. Paweł Wąsowicz 1973
88. Leszek Wild 1977
89. Henryk Wirzinkiewicz 1963
90. Dorota Witkowska 1971
91. Marta Wojciechowska 1985
92. Marcin Woźniak 1986
93. Robert Wyszyński 1973
94. Ewa Zając 1967
95. Bogdan Zianowicz 1973
96. Zbigniew Zięba 1965
97. Piotr Żołądek 1981
98. Aleksandra Żołnierzów 1987
99. Maciej Żołnierzów 1974
100. Ireneusz Żurek 1962
101. Jacek Żuromski 1959