Zgłoszenia do turnieju "Badminton Master Puck 2019 Yonex - Tent" 13-14.04.2019, Puck

# Imię Nazwisko Rok urodzenia
1. Mirosław Adamczyk 1962
2. Maciej Adamiec 1974
3. Przemysław Aleksandrowicz 1978
4. Wladimir Babaew 1967
5. Tomasz Bartosz 1968
6. Anna Białasiewicz 1970
7. Andrzej Bittner 1956
8. Piotr Bondaruk 1976
9. Ewelina Bracha 1973
10. Jacek Budynek 1972
11. Maciej Bysikiewicz 1960
12. Bolesław Cichocki 1955
13. Krystyna Cielecka 1953
14. Dominika Cygan 1983
15. Andrzej Dadas 1969
16. Dorota Danielak 1974
17. Zbigniew Dorna 1963
18. Gustaw Dudka 1974
19. Ekaterina Dvalishwili 1978
20. Katarzyna Flaga 1982
21. Danuta Foryta 1968
22. Elżbieta Fularczyk 1966
23. Marta Gałkowska 1993
24. Adam Gębala 1979
25. Ewa Golańska 1960
26. Krzysztof Gontarski 1971
27. Andrzej Grzechnik 1967
28. Zbigniew Grzęda 1956
29. Dorota Grzejdak 1967
30. Marcin Grzywacz 1978
31. Jakub Janaszek 1983
32. Łukasz Jończyk 1987
33. Rafał Kasprów 1981
34. Konstantin Khaustov 1972
35. Andrey Kolesnik 1960
36. Igor Kolesnik 1963
37. Łukasz Komar 1988
38. Adam Konkol 1974
39. Michał Kopania 1973
40. Roman Koper 1952
41. Robert Kowalczyk 1975
42. Robert Kowalski 1979
43. Dariusz Kraszewski 1962
44. Wojciech Lasek 1970
45. Daniel Lesner 1978
46. Jacek Lewandowski 1974
47. Artur Lugowow 1968
48. Natasza Lugowowa 1971
49. Jarosław Marciniak 1961
50. Krzysztof Maślanka 1977
51. Jerzy Murach 1962
52. Ewa Młynarska 1967
53. Janusz Nawrocki 1961
54. Michał Niczyporuk 1970
55. Paweł Niewoliński 1983
56. Jacek Osadnik 1958
57. Iwona Ostrowska 1966
58. Andrzej Pastuszak 1960
59. Ryszard Pawluk 1954
60. Ludmila Perepechenaia 1960
61. Grzegorz Pilarski 1971
62. Mariusz Pogoń 1977
63. Kamil Popławski 1974
64. Andrzej Przytulski 1969
65. Marcin Puciato 1980
66. Benno Raj 1966
67. Dorota Rajczyk-Gałkowska 1977
68. Małgorzata Rama 1991
69. Wojciech Romańczuk 1966
70. Marek Rosa 1958
71. Janusz Rudziński 1955
72. Edyta Selke 1975
73. Wojciech Selke 1972
74. Pawel Shorin 1972
75. Karolina Sieciechowicz 1987
76. Robert Śmierzchalski 1974
77. Iwona Sobotka 1963
78. Piotr Sobotka 1964
79. Zbigniew Sowiński 1953
80. Andrzej Struensee 1953
81. Michał Suski 1977
82. Mikhail Sychev 1974
83. Jacek Szafrański 1952
84. Jerzy Szałapski 1970
85. Marek Szcześniewski 1958
86. Katarzyna Szczykutowicz 1977
87. Dariusz Szymkiewicz 1969
88. Agnieszka Trzcińska 1980
89. Umesh Wadhwa 1968
90. Radosław Walas 1976
91. Wiacheslav Wereshchagin 1967
92. Leszek Wild 1977
93. Henryk Wirzinkiewicz 1963
94. Grzegorz Włodarczyk 1976
95. Ewa Zając 1967
96. Dina Zhogalskaya 1977
97. Bogdan Zianowicz 1973
98. Zbigniew Zięba 1965
99. Urszula Zielińska 1982
100. Ireneusz Żurek 1962
101. Piotr Łuszkiewicz 1964