Zgłoszenia do turnieju "IX Memoriał Pawła Gasza" 30-31.03.2019, Imielin

# Imię Nazwisko Rok urodzenia
1. Mirosław Adamczyk 1962
2. Andrzej Antosiewicz 1947
3. Dariusz Augustyńczyk 1984
4. Ryszard Bachus 1980
5. Regina Bauerle 1967
6. Grażyna Bełus 1953
7. Jacek Bełus 1954
8. Anna Białasiewicz 1970
9. Beata Białek 1985
10. Robert Bieganowski 1968
11. Krzysztof Biela 1957
12. Andrzej Bittner 1956
13. Rafał Bogdański 1965
14. Robert Borszcz 1974
15. Wojciech Borzęcki 1947
16. Ewelina Bracha 1973
17. Agnieszka Brojek 1967
18. Maria Brzeźnicka 1959
19. Przemysław Buda 1971
20. Michał Chmielarczyk 1976
21. Piotr Chrzęszczyk 1972
22. Bolesław Cichocki 1955
23. Dorota Danielak 1974
24. Jiri Dohnal 1963
25. Paweł Działo 1985
26. Jakub Dziczek 1976
27. Joanna Fidos 1989
28. Jakub Firlus 1979
29. Danuta Foryta 1968
30. Piotr Gamoń 1981
31. Paweł Gansiniec 1976
32. Andrzej Gasz 1982
33. Paweł Gasz 1942
34. Marek Gałczyński 1969
35. Adam Gębala 1979
36. Nicolas Genin 1967
37. Jarosław Górski 1973
38. Krzysztof Grabek 1973
39. Dorota Grzejdak 1967
40. Adam Grzesiak 1973
41. Przemysław Grzeszkowiak 1945
42. Justyna Grzybek 1974
43. Czesław Gwiazda 1942
44. Arkadiusz Harbacewicz 1968
45. Sławomir Hetmański 1977
46. Monika Janduła 1986
47. Oskar Jass 1974
48. Agata John 1993
49. Wojciech Kałamaga 1971
50. Magdalena Koba 1971
51. Anna Kocimska 1978
52. Anna Koczur 1970
53. Olga Koniuch 1983
54. Danuta Korbel 1973
55. Beata Korkuś 1989
56. Agata Kornacka 1983
57. Justyna Kozłowska-Jones 1972
58. Dariusz Kraszewski 1962
59. Dawid Krawiec 1977
60. Piotr Krzempek 1976
61. Barbara Kulanty 1970
62. Zygmunt Kuranda 1966
63. Jerzy Lański 1951
64. Krzysztof Latawski 1956
65. Wojciech Lewandowski 1964
66. Sławomir Lis 1974
67. Mariusz Maczuga 1965
68. Medard Marcinkowski 1975
69. Mirosław Marek 1978
70. Zbigniew Marszałek 1959
71. Paweł Mela 1967
72. Ryszard Miś 1958
73. Tomasz Morawik 1976
74. Krzysztof Myalski 1961
75. Anna Mynarska 1972
76. Ewa Młynarska 1967
77. Dariusz Nahrebecki 1971
78. Michał Niczyporuk 1970
79. Przemysław Ogrodziński 1982
80. Dariusz Opatrzyk 1980
81. Jacek Osadnik 1958
82. Iwona Ostrowska 1966
83. Mariusz Pakulski 1975
84. Wojciech Palikij 1987
85. Arkadiusz Parma 1977
86. Sławomir Piechnik 1961
87. Maciej Piekło 1970
88. Mariusz Pogoń 1977
89. Przemysław Pohl 1978
90. Łukasz Pohl 1976
91. Kamil Popławski 1974
92. Wojciech Poszelezny 1985
93. Grzegorz Pradela 1965
94. Tomasz Proszek 1980
95. Zbigniew Przyjemski 1965
96. Artur Pupin 1975
97. Anna Pustelnik 1970
98. Maciej Pustelnik 1967
99. Adwin Putteeraj 1982
100. Agnieszka Puzio 1982
101. Grzegorz Radecki 1972
102. Benno Raj 1966
103. Marek Rosa 1958
104. Janusz Rudziński 1955
105. Jerzy Rybicki 1951
106. Marcin Rykała 1977
107. Maria Rzeźniczek 1958
108. Norbert Schneider 1973
109. Iwona Sobotka 1963
110. Zbigniew Sowiński 1953
111. Tomasz Spyra 1968
112. Małgorzata Średnicka 1977
113. Dariusz Stańko 1968
114. Grażyna Stefańska 1955
115. Tomasz Stopa 1967
116. Andrzej Struensee 1953
117. Susanne Swoboda 1968
118. Katarzyna Szafraniec 1986
119. Jacek Szafrański 1952
120. Andrzej Szawłowski 1955
121. Mateusz Szałankiewicz 1987
122. Jerzy Szałapski 1970
123. Marek Szcześniewski 1958
124. Sylwia Szewczuk 1983
125. Gyula Szoke 1977
126. Jorg Taborsky 1968
127. Przemysław Tomecki 1982
128. Engelbert Tomes 1967
129. Yukinobu Toyota 1984
130. Artur Tukendorf 1972
131. Leopold Tukendorf 1940
132. Andrzej Turowski 1965
133. Sonia Wachowska 1968
134. Umesh Wadhwa 1968
135. Radosław Walas 1976
136. Anna Walasek 1972
137. Krzysztof Walenda 1973
138. Stanisław Wikło 1961
139. Leszek Wild 1977
140. Grzegorz Wójcik 1967
141. Katarzyna Wójcik 1978
142. Werner Woletz 1968
143. Małgorzata Woźniak 1957
144. Bożena Wołkowycka 1971
145. Eugeniusz Wyrobek 1963
146. Ireneusz Żurek 1962