Zgłoszenia do turnieju "Olsztyńskie Grand Prix" 10-11.11.2019, Olsztyn

# Imię Nazwisko Rok urodzenia
1. Christopher Alexander 1980
2. Wladimir Babaew 1967
3. Żaneta Baranowska 1992
4. Anna Białasiewicz 1970
5. Robert Bieganowski 1968
6. Rafał Bogdański 1965
7. Piotr Bondaruk 1976
8. Grzegorz Bratosiewicz 1973
9. Agnieszka Brojek 1967
10. Maria Brzeźnicka 1959
11. Krzysztof Chmielewski 1954
12. Krystyna Cielecka 1953
13. Dominika Cygan 1983
14. Dorota Danielak 1974
15. Marcin Danowski 1974
16. Mateusz Dobroński 1987
17. Alicja Drężek 1974
18. Ekaterina Dvalishwili 1978
19. Joanna Fidos 1989
20. Andrzej Gajewski 1982
21. Tadeusz Gala 1977
22. Jacek Gasparewicz 1978
23. Adam Gębala 1979
24. Ewa Golańska 1960
25. Krzysztof Gontarski 1971
26. Krzysztof Grabek 1973
27. Zbigniew Grzęda 1956
28. Dorota Grzejdak 1967
29. Paweł Głażewski 1973
30. Georgy Iakovenko 1966
31. Michał Iwan 1973
32. Kazimir Janius 1966
33. Oskar Jass 1974
34. Magdalena Jaworek 1987
35. Andrzej Kaftański 1955
36. Jolanta Karska 1971
37. Rafał Kasprów 1981
38. Anna Kocimska 1978
39. Andrey Kolesnik 1960
40. Tatiana Kolesnik 1961
41. Andrzej Kolman 1979
42. Łukasz Komar 1988
43. Przemysław Koniecko 1984
44. Olga Koniuch 1983
45. Roman Kopariew 1978
46. Natalia Kordala 1987
47. Monika Kowalczyk 1986
48. Robert Kowalski 1979
49. Aneta Kowenicka 1990
50. Piotr Kowenicki 1983
51. Tomasz Kozłowski 1985
52. Dawid Krawiec 1977
53. Daniel Kruk 1977
54. Wojciech Lasek 1970
55. Krzysztof Lejman 1975
56. Daniel Lesner 1978
57. Jacek Lewandowski 1974
58. Rafał Lewczyk 1976
59. Sławomir Lis 1974
60. Artur Lugowow 1968
61. Natasza Lugowowa 1971
62. Marek Maciejewski 1969
63. Fabian Maleszewski 1981
64. Łukasz Marciniak 1988
65. Jacek Martul 1975
66. Marek Maślanik 1973
67. Evgeniia Meshkova 1993
68. Mariusz Michniewicz 1964
69. Karol Modrzyński 1985
70. Rafał Molestak 1979
71. Ewa Morawiec 1986
72. Mirosław Mordasiewicz 1958
73. Jerzy Murach 1962
74. Mariusz Naus 1972
75. Magdalena Nogal 1991
76. Przemysław Ogrodziński 1982
77. Józef Orzoł 1970
78. Mariusz Pakulski 1975
79. Błażej Palacz 1979
80. Katarzyna Piotrowska 1981
81. Krystyna Polakowska 1981
82. Kamil Popławski 1974
83. Karol Ptasik 1973
84. Dorota Rajczyk-Gałkowska 1977
85. Dariusz Rochoń 1963
86. Wojciech Romańczuk 1966
87. Marek Rosa 1958
88. Andrzej Rudziński 1974
89. Jerzy Rybicki 1951
90. Marcin Rynkiewicz 1981
91. Mariusz Rzeszot 1978
92. Bartosz Sabarowski 1981
93. Robert Śmierzchalski 1974
94. Arkadiusz Smoliński 1988
95. Bogdan Stankiewicz 1966
96. Andrzej Struensee 1953
97. Michał Suski 1977
98. Jerzy Szałapski 1970
99. Arkadiusz Słowik 1960
100. Agnieszka Trzcińska 1980
101. Alexey Ursov 1963
102. Radosław Walas 1976
103. Krzysztof Walenda 1973
104. Marlena Wdowczyk 1978
105. Leszek Wild 1977
106. Mariusz Wojciechowski 1975
107. Marcin Wybierek 1982
108. Grzegorz Włodarczyk 1976
109. Julita Zadroga 1979
110. Ewa Zając 1967
111. Małgorzata Zalewska 1968
112. Kazimierz Zalewski 1962
113. Karolina Żeromska 1984
114. Dina Zhogalskaya 1977
115. Bogdan Zianowicz 1973
116. Piotr Żołądek 1981
117. Adam Łobaczewski 1977
118. Piotr Łuszkiewicz 1964