Zgłoszenia do turnieju "WWL Badminton Yonex Cup 2019" 16-17.11.2019, Zielonka

# Imię Nazwisko Rok urodzenia
1. Maciej Adamiec 1974
2. Andrzej Antosiewicz 1947
3. Grażyna Bełus 1953
4. Jacek Bełus 1954
5. Anna Białasiewicz 1970
6. Robert Bieganowski 1968
7. Rafał Bogdański 1965
8. Wojciech Bogołębski 1956
9. Piotr Bondaruk 1976
10. Ewelina Bracha 1973
11. Maria Brzeźnicka 1959
12. Maciej Bysikiewicz 1960
13. Piotr Chrzęszczyk 1972
14. Bolesław Cichocki 1955
15. Krystyna Cielecka 1953
16. Mariusz Cierpisz 1974
17. Andrzej Dadas 1969
18. Zbigniew Dorna 1963
19. Alicja Drężek 1974
20. Elżbieta Fularczyk 1966
21. Marek Gałczyński 1969
22. Adam Gębala 1979
23. Krzysztof Gontarski 1971
24. Adam Grala 1973
25. Dorota Grzejdak 1967
26. Piotr Horodecki 1954
27. Georgy Iakovenko 1966
28. Barbara Jaskólska 1971
29. Oskar Jass 1974
30. Karolina Jelińska 1993
31. Magdalena Koba 1971
32. Anna Kocimska 1978
33. Olga Koniuch 1983
34. Marek Kopyt 1970
35. Agata Kornacka 1983
36. Robert Kowalski 1979
37. Zdzisław Kozłowski 1954
38. Dawid Krawiec 1977
39. Władysław Księżyk 1947
40. Piotr Kwieciński 1970
41. Jacek Lewandowski 1974
42. Sławomir Lis 1974
43. Fabian Maleszewski 1981
44. Mirosław Marek 1978
45. Katarzyna Małyszko 1967
46. Grzegorz Miernik 1976
47. Marek Miłoszewski 1970
48. Mirosław Mordasiewicz 1958
49. Ewa Młynarska 1967
50. Aliaksandr Nichyporchyk 1974
51. Magdalena Nogal 1991
52. Przemysław Ogrodziński 1982
53. Karolina Olejarz 1982
54. Mariusz Pakulski 1975
55. Jacek Persona 1960
56. Karol Pik 1967
57. Mariusz Pogoń 1977
58. Kamil Popławski 1974
59. Zbigniew Przyjemski 1965
60. Adwin Putteeraj 1982
61. Dorota Rajczyk-Gałkowska 1977
62. Wojciech Romańczuk 1966
63. Artur Rosłaniec 1974
64. Jerzy Rybicki 1951
65. Iwona Sobotka 1963
66. Piotr Sobotka 1964
67. Jerzy Stachowski 1943
68. Grażyna Stefańska 1955
69. Tomasz Stopa 1967
70. Andrzej Struensee 1953
71. Paweł Strzałkowski 1977
72. Piotr Szafrański 1959
73. Jerzy Szałapski 1970
74. Marek Szcześniewski 1958
75. Łukasz Szmel 1981
76. Dariusz Szymkiewicz 1969
77. Agnieszka Trzcińska 1980
78. Leopold Tukendorf 1940
79. Kamil Turonek 1979
80. Alexey Ursov 1963
81. Sonia Wachowska 1968
82. Umesh Wadhwa 1968
83. Radosław Walas 1976
84. Krzysztof Walenda 1973
85. Stanisław Wikło 1961
86. Marcin Wybierek 1982
87. Julita Zadroga 1979
88. Małgorzata Zalewska 1968
89. Kazimierz Zalewski 1962
90. Urszula Zielińska 1982
91. Jan Żórawiński 1956