Zgłoszenia do turnieju "Bayjonn Cup 2020" 25-26.01.2020, Sopot

# Imię Nazwisko Rok urodzenia
1. Przemysław Aleksandrowicz 1978
2. Wladimir Babaew 1967
3. Tomasz Bartosz 1968
4. Anna Białasiewicz 1970
5. Robert Bieganowski 1968
6. Monika Bieńkowska 1978
7. Rafał Bogdański 1965
8. Krzysztof Bogucki 1972
9. Piotr Bondaruk 1976
10. Leszek Borys 1966
11. Ewelina Bracha 1973
12. Grzegorz Bratosiewicz 1973
13. Maciej Bysikiewicz 1960
14. Marek Błażewicz 1964
15. Wojciech Błoński 1958
16. Mirosław Chabowski 1978
17. Krzysztof Chmielewski 1954
18. Krystyna Cielecka 1953
19. Dorota Danielak 1974
20. Witalij Darmin 1987
21. Zbigniew Dorna 1963
22. Alicja Drężek 1974
23. Swietłana Drude 1978
24. Michail Dubinin 1965
25. Gustaw Dudka 1974
26. Ekaterina Dvalishwili 1978
27. Aleksandra Ershova 1992
28. Joanna Fidos 1989
29. Elżbieta Fularczyk 1966
30. Marek Gałczyński 1969
31. Marta Gałkowska 1993
32. Adam Gębala 1979
33. Yurov George 1969
34. Ewa Golańska 1960
35. Krzysztof Gontarski 1971
36. Krzysztof Grabek 1973
37. Urszula Grządzielska-Zblewska 1977
38. Andrzej Grzechnik 1967
39. Zbigniew Grzęda 1956
40. Dorota Grzejdak 1967
41. Adam Grzesiak 1973
42. Marcin Grzywacz 1978
43. Magnus Gustafsson 1967
44. Arkadiusz Harbacewicz 1968
45. Adam Hermann 1973
46. Michał Iwan 1973
47. Kazimir Janius 1966
48. Oskar Jass 1974
49. Magdalena Jaworek 1987
50. Agata John 1993
51. Łukasz Jończyk 1987
52. Andrzej Kaftański 1955
53. Jolanta Karska 1971
54. Lucjan Kirol 1983
55. Magdalena Koba 1971
56. Anna Kocimska 1978
57. Magdalena Kojder 1979
58. Andrey Kolesnik 1960
59. Tatiana Kolesnik 1961
60. Łukasz Komar 1988
61. Olga Koniuch 1983
62. Michał Kopania 1973
63. Roman Kopariew 1978
64. Agata Kornacka 1983
65. Adam Kosz 1979
66. Sergei Kotiubin 1965
67. Monika Kowalczyk 1986
68. Robert Kowalski 1979
69. Magdalena Koziar 1978
70. Justyna Kozłowska-Jones 1972
71. Zdzisław Kozłowski 1954
72. Dawid Krawiec 1977
73. Beata Krutz-Szczecina 1964
74. Jarosław Kurkowski 1975
75. Jerzy Lański 1951
76. Daniel Lesner 1978
77. Jacek Lewandowski 1974
78. Piotr Lipiński 1963
79. Sławomir Lis 1974
80. Svetlana Lovkis 1974
81. Artur Lugowow 1968
82. Natasza Lugowowa 1971
83. Krzysztof Macielak 1974
84. Fabian Maleszewski 1981
85. Elena Matuk 1966
86. Marian Matusewicz 1951
87. Ewa Morawiec 1986
88. Mirosław Mordasiewicz 1958
89. Mirosław Muchalski 1959
90. Jerzy Murach 1962
91. Ewa Młynarska 1967
92. Mariusz Naus 1972
93. Janusz Nawrocki 1961
94. Joanna Niczyporuk 1975
95. Michał Niczyporuk 1970
96. Olaf Nocuń 1977
97. Jarosław Ociepa 1962
98. Maciej Ociepa 1988
99. Przemysław Ogrodziński 1982
100. Tomasz Ogulewicz 1977
101. Ewa Orzelska 1978
102. Paweł Pasik 1978
103. Andrzej Pastuszak 1960
104. Ryszard Pawluk 1954
105. Ludmila Perepechenaia 1960
106. Krystyna Polakowska 1981
107. Kamil Popławski 1974
108. Jacek Potorski 1988
109. Andrzej Przytulski 1969
110. Jerzy Ptaszyński 1952
111. Jacek Puchalski 1957
112. Adwin Putteeraj 1982
113. Grzegorz Radecki 1972
114. Dorota Rajczyk-Gałkowska 1977
115. Radosław Rathnau 1984
116. Rafał Roman 1977
117. Marek Rosa 1958
118. Artur Rosłaniec 1974
119. Szczepan Rubczyński 1982
120. Anna Sadowska 1958
121. Aneta Sałyga 1978
122. Edyta Selke 1975
123. Pawel Shorin 1972
124. Ariel Sielaff 1984
125. Robert Śmierzchalski 1974
126. Marina Snigireva 1978
127. Iwona Sobotka 1963
128. Piotr Sobotka 1964
129. Zbigniew Sowiński 1953
130. Dominik Statnik 1974
131. Tomasz Stopa 1967
132. Radosław Strejko 1978
133. Andrzej Struensee 1953
134. Paweł Strzałkowski 1977
135. Roman Syunyaev 1980
136. Piotr Szafrański 1959
137. Jerzy Szałapski 1970
138. Swietłana Szczeptiewa 1965
139. Marek Szcześniewski 1958
140. Rafał Szlazak 1972
141. Łukasz Szmel 1981
142. Agnieszka Szrajda 1982
143. Andrzej Szumski 1953
144. Rafał Tomaszkiewicz 1981
145. Agnieszka Trzcińska 1980
146. Vladimir Ukhatenko 1971
147. Alexey Ursov 1963
148. Radosław Walas 1976
149. Aleksandr Werbetckii 1973
150. Stephanie Wigger 1970
151. Leszek Wild 1977
152. Henryk Wirzinkiewicz 1963
153. Mariusz Wojciechowski 1975
154. Marcin Woźniak 1986
155. Robert Wyszyński 1973
156. George Yurov 1969
157. Lech Zacharzewski 1949
158. Michał Zakrzewski 1982
159. Adam Załęski 1985
160. Karolina Żeromska 1984
161. Dariusz Zgorzałek 1959
162. Dina Zhogalskaya 1977
163. Bogdan Zianowicz 1973
164. Urszula Zielińska 1982
165. Jan Żórawiński 1956
166. Piotr Żołądek 1981
167. Adam Łobaczewski 1977